Facility Services

 
 
Úklid je věc důvěry, ale také projev uznání vůči vašim pracovníkům. Čisté kancelářské pracoviště, hygienické sanitární zařízení a dobře udržované společné prostory, ale i špičkově vyčištěná výrobní zařízení, stroje a haly jsou základem úspěchu firmy a zanechávají dojem u zákazníků, dodavatelů a ostatních. I vaše kancelářská fasáda je vnější tváří firmy. Náš tým přebírá všechny Facility Services, abyste se mohli soustředit na své hlavní podnikání!
 


Běžný úklid

Generální úklid

Čištění oken

Běžný úklid
Uklízíme během pracovní doby, před ní nebo po ní – přesně tak, jak to vyhovuje vašemu rytmu práce. Zalijeme květiny, vyčistíme spotřebiče nebo doplníme potraviny v čajové kuchyňce – naši úklidoví pracovníci fungují diskrétně a důkladně. V kanceláři vedení i ve výrobní hale.

Generální úklid
Kromě profesionálního běžného úklidu je v určitých časových intervalech nezbytný také generální úklid. Důkladně vyčistíme čalouněný nábytek, podlahy a povrchy všeho druhu a odstraníme i hluboko usazené nečistoty.

Čištění oken
Zajistíme vám jasný výhled z budovy díky profesionálnímu čištění oken. Prosklená fasáda, výkladní skříně, stará nebo nová okna – náš vyškolený personál čistí profesionálně, šetrně a bezproblémově – a zajistí tak rozhled ve vaší firmě!


Průmyslové čištění

Čištění hal

Speciální čištění

Průmyslové čištění
Naše služby zahrnují čištění zařízení a strojů ve výrobní oblasti, stejně jako všech vnitřních ploch hal, jako jsou stropy a stěny, ale také speciální čištění, například speciální oprašování průmyslových objektů. Profesionální průmyslové čištění s sebou nese mnoho výzev – my je zvládáme!

Čištění hal
Čištění průmyslových hal, skladových a výrobních hal je pro firmy obzvlášť náročné, protože samotné čištění je časově a prostorově omezováno běžným provozem, vysokozdvižnými vozíky a stávajícími konstrukcemi. Naši profesionálové zvládnou při čištění hal všechny výzvy - promluvte si s námi o efektivních koncepcích čištění pro vaši halu!

Speciální čištění
Každá budova s sebou přináší různé požadavky. Speciální čištění citlivých povrchů ze dřeva, skla nebo kamene, koberců nebo těžko přístupných míst provádí naši odborníci s odbornými znalostmi a nejmodernějšími technikami. Jsme správným kontaktním partnerem pro každou úklidovou výzvu – společně najdeme optimální řešení vašeho požadavku.


Čištění eskalátorů

Čištění fasád

Čištění větracího potrubí

Čištění eskalátorů
Nášlapné plochy a podstupnice vyčistíme v jednom pracovním kroku! Máme celosvětově unikátní kompaktní automatický stroj na mokré čištění nášlapných ploch a podstupnic, aniž bychom museli zasahovat do řízení. Na rozdíl od konvenčního čištění eskalátorů se naší metodou vyčistí celá viditelná plocha schodu rychle, velmi důkladně a bez zbytků. A přitom ještě ušetříme vodu a čisticí prostředky!

Čištění fasád
Fasády jsou tváří vaší firmy – ale vítr, počasí apod. zanechávají svoje stopy. Odstraníme z vaší fasády nečistoty, řasy a houby – díky zkušeným pracovníkům a speciálnímu vybavení i ve velkých výškách nebo v obtížně dostupných místech.

Čištění větracího potrubí
Větrací systémy musí být jednou ročně podrobeny zákonné kontrole v souladu s § 13 vyhlášky o pracovišti. Touto každoroční kontrolou zajistíte vaše pojistné krytí a podniknete opatření proti požárům a onemocnění vašich zaměstnanců. Kromě čištění větracího potrubí je součástí naší služby inventarizace včetně video kontroly, vytvoření plánu čištění, následná dokumentace a vystavení certifikátu o čištění. Ať už v kancelářských budovách, výrobních zařízeních, veřejných budovách nebo v gastronomii – jsme vaším spolehlivým partnerem.


Ostatní služby

Ostatní služby
Do Facility Services často spadá celá řada dalších služeb. Naše firma Saubermacher Outsourcing najde ten nejúčinnější způsob, jak do pracovního postupu hladce integrovat další služby.

  • – likvidace spisů
  • – služba kurýra
  • – vyklízení
  • – hlídání parkoviště
  • – personální leasing
  • – změny sídla
  • – letní/zimní služba
 
Díky kombinaci zkušeností, odbornosti a profesionálního vybavení zvládáme všechny úklidové výzvy – velké výšky, citlivé stroje, běžný provoz.
 
 
Facility Services
480-x-340_Zitatbanner_Facility-2
480-x-340_Zitatbanner_Facility-1
Facility Services
 
 
 

Kontaktní formulář

 

 

    Prohlášení o ochraně osobních údajůPřečetl(a) jsem Prohlášení o ochraně osobních údajů, porozuměl(a) jsem mu a dávám výslovný souhlas se zpracováním mnou uvedených osobních údajů.