Hygiene Services

 
 
Nejlepší možná ochrana pro všechny. Mateřské školy, pečovatelská zařízení, kanceláře, restaurace, hotelové pokoje, prodejní pobočky – všude, kde se lidé setkávají, existuje vysoké riziko šíření virů, bakterií a choroboplodných zárodků. Hygiena a čistota toto nebezpečí výrazně minimalizují! Místnosti a povrchy čistíme a dezinfikujeme pomocí nejmodernějších metod. Například choroboplodné zárodky jsou velmi účinně odstraňovány inovativním procesem studeného mlžení.
 


OSOBNÍ HYGIENA

HYGIENA POVRCHŮ

STUDENÉ MLŽENÍ

DEZINFEKCE OTŘENÍM

OSOBNÍ HYGIENA
Poskytujeme potřebné dezinfekční prostředky, stojany a masky. Spolehlivě se postaráme i o údržbu vašeho zařízení. Naši odborníci vás podpoří při zavádění veškerých hygienických opatření ve vašich kancelářských budovách, zařízeních a dalších oblastech.

HYGIENA POVRCHŮ
Hygienicky čisté prostory a povrchy, např. kliky, stoly, závěsy, ventilační mřížky atd. výrazně snižují přenos virů, bakterií a choroboplodných zárodků. Saubermacher Outsourcing čistí a dezinfikuje místnosti a povrchy pomocí nejmodernějších metod, například studeným mlžením. Díky našemu dlouholetému know-how v oblasti facility managementu získáte důkladnou dezinfekci i v obtížně přístupných místech.

STUDENÉ MLŽENÍ
Tato inovativní metoda se používá při dezinfekci povrchů. Jemná mlha vyčistí i obtížně dostupná místa, do kterých se běžně nedostanete. Díky jednoduché aplikaci lze tento proces použít ve všech vnitřních prostorách. Mlha proniká až do nejmenších štěrbin a vysoce účinně dezinfikuje předměty, aniž zanechává mokré zbytky.

DEZINFEKCE OTŘENÍM
Při tomto procesu se pečlivě nanesou dezinfekční prostředky a otřením se dosáhne úplného navlhčení dezinfikovaných povrchů. Během působení dezinfekčních prostředků jsou povrchy stále vlhké. Dezinfekce otřením je vhodná pro místnosti, povrchy a předměty s obzvláště vysokými hygienickými standardy, jako jsou např. lékařské ordinace, toalety, sportovní zařízení nebo pobočky bank.
 
Inovativní proces studeného mlžení odstraní všechny choroboplodné zárodky. Díky jemné mlze se čisticí prostředky dostanou i na obtížně přístupná místa, aniž zanechají mokré zbytky. Tímto způsobem lze dezinfikovat i citlivé elektrické přístroje.
 
 
Hygiene Services
Hygiene Services
Hygiene Services
Hygiene Services
 

Kontaktní formulář

 

 

    Prohlášení o ochraně osobních údajůPřečetl(a) jsem Prohlášení o ochraně osobních údajů, porozuměl(a) jsem mu a dávám výslovný souhlas se zpracováním mnou uvedených osobních údajů.